Kontakt +420 224 283 952

Oblíbené (0) Více zde

Prodej zahraničních nemovitostí

Francie

Francie je největší zemí v západní Evropě, pátou největší ekonomikou na světě a díky její ohromující a rozmanité geografii, kultuře, klimatu, vyhlášené kuchyni a někdy chvalně někdy méně slavné historii vděčí za to, že je nejnavštěvovanější zemí na světě.  Pyšnit se může rozmanitostí krajiny od útesů Normandie, přes vinice v Burgundsku, levandulová pole v Provensálsku a zasněžené vrcholky Alp až na proslulé pláže a města na Azurovém pobřeží, Francie prostě umí uspokojit vkus naprosto každému.  I navzdory světových ekonomických otřesů, Francie, zvláště pak její východní a jihovýchodní část se těší velké oblibě, je žádaná, stabilní a s rostoucí poptávkou.  Není tedy divu, že Francie je v Evropě nejvyhledávanější místo nejen pro investory, ale i všechny, kteří touží po kvalitním a krásném druhém domově.

Naše společnost navázala partnerství s místními realitními odborníky, kteří dokonale znají trh a podmínky, abychom pro své klienty zajistili ten nejlepší výběr nemovitostí na tamním trhu.

V této chvíli se naše společnost specializuje na oblast Cote d' Azur, známé jako Francouzská Riviéra. Zde jsou totiž ty nejkrásnější přímořské nemovitosti ve Francii a na světě vůbec. Od jedné z nejlukrativnějších oblastí na skalním výběžku tzv. Roquebrune-Cap-Martin plném krásných vil s výhledem na moře a coby kamenem dohodil vzdálené Monte Carlo. Přes mimořádně krásné domy přímo u moře na pobřeží Cap d' Ail až po velmi exkluzivní residenční oblasti Saint-Jean-Cap-Ferrat a Villefranche-Sur-Mer ve věčně prázdninové atmosféře města Nice, dále dolů na jih do  " Mekky Evropských filmových festivalů," Cannes s nádhernými vilovými čtvrtěmi v kopcích nabízející dech beroucí pohledy jak na město samotné tak  na Středozemní moře.........a samozřejmně......krásné pláže a ještě krásnější vily ve věčně sluncem zalitém St. Tropez.

Upřesnit
vyhledávání

Stát:
Počet realit na stránku: Třídit dle ceny:
 
Požadavkům vyhovuje 14 nabídek
Strana: 1 | 2 Další »
Strana: 1 | 2 Další »