Kontakt +420 224 283 952

Oblíbené (0) Více zde

Prodej zahraničních nemovitostí

Švýcarsko

Švýcarsko je nádhernou a mimořádnou alpskou zemí. Za svou pověst, která jej celosvětově předchází vděčí nejen dechberoucí krajině a proslulé bankovní historii, ale i kvalitnímu a zdravému životnímu stylu obyvatel či propracovanému a především k přírodě šetrnému dopravnímu systému. Pro mnohé je švýcarská federace synonymem preciznosti, kvality, lahodné čokolády a delikatesních sýrů. Někdo má tuto zemi spojenou s jakousi izolovaností od okolního světa, která je pro švýcary historicky sobě vlastní.

Švýcarsko je ale především vyhledáváné pro své špičkové lyžařské podmínky. Země, která má na 1500 jezer, kolem 100 horských štítů přesahujících 4000m a na 1800 ledovců přitahuje nadšence ať už zimních sportů či letní turistiky ze všech koutů světa. Pro svou krásu a jedinečnost však přitahuje i nemalou řadu investorů do nemovitostí. Kdo by nechtěl nakonec vlastnit krásný stylový apartmán s výhledem na vrchol slavného Matterhornu v proslulé malebné vesničce Zermatt. Velkým tahákem pro investory a milovníky této země jsou v poslední době i nově budované rodinné chalety v atraktivních lyžařských lokalitách jako jsou bezesporu Grindelwald či Wengen s panoramaty dechberoucích masivů jako Jungfrau nebo Eiger. Pro někoho bude zase zdolaným investičním vrcholem vesnice privilegovaných, Sankt Moritz.

Velkého zájmu o residenční nemovitosti jsou si však vědomi i samotní švýcaři, a proto již dnes jsou na prodej nemovitostí cizím státním příslušníkům vymezena pravidla a povolení. Konkrétní podmínky koupě nemovitosti cizincem ve Švýcarsku podléhá zákonům a právním ustanovením jednotlivých kantonů. Ty se mohou v otázce povolení koupě nemovitosti lišit. Někde se to týká maximálního stanoveného počtu prodaných nemovitostí, jinde se omezují velikostí obytné plochy a pozemku či podmínkou trvalého pobytu. Nejjednoduší je tedy si vybírat z nemovitostí, na které jsou již vázané povolení ke koupi cizincem. Zatím většina turisticky atraktivních lokalit má naštěští volnější podmínky pro zahraniční investory či soukromé zájemce o koupi realit. Ať tak či tak vždy se jedná o velmi individuální právní proces, na který se vyplatí být předem dobře připravený.

V czech4home jsme na jednání o koupi nemovitosti ve Švýcarsku připraveni vám pomoci nejen s výběrem vytoužené nemovitosti, ale díky skvělé spolupráci s tamními realitními subjekty, které trh ovládají a mají dokonalý přehled,  jsme schopni hladce vyřídít i nutné formality vedoucí k úspěšnému nabytí práv k vlastnictví vašeho vysněného švýcarského domova.

Upřesnit
vyhledávání

Stát:
Počet realit na stránku: Třídit dle ceny:
 
Požadavkům vyhovuje 7 nabídek
Strana:
Strana: