Kontakt +420 224 283 952

Oblíbené (0) Více zde

Prodej zahraničních nemovitostí

Londýn

Na trhu nemovitostí v Anglii je poměrně obtížné se okamžitě zorientovat a pořídit si pro sebe opravdu tu správnou a výhodnou nemovitost bez ztráty sil, času a především také nemalých finančních prostředků. Je to také dáno přísnými pravidly, regulacemi a zákony, kterým zde provozování živnosti v realitach podléhá. Realitní trh ve Velké Británii funguje na zcela jiných principech než jak jsou zvyklý lidé v České Republice. Proto nabízíme své služby, které výcházejí přímo z mnohaletých osobních zkušeností, konkrétně v Londýně, kde je obor realit také skutečně velmi specifický a kde dokonalá znalost prostředí po stránce nejen lokality hraje naprosto zásadní roli. Rádi Vám pomůžeme učinit tu nejsprávnější volbu a především tak, aby samotná koupě představovala i radostnou zkušenost.

Nyní, více než kdy jindy v minulosti, se Londýn stal magnetem mnoha zahraničních firem a podniků. Londýn je zaplavován novými obchodními příležitostmi a světovým bohatstvím. A to s sebou přínáší zvyšující se zájem o investice do různých druhů nemovitostí. Mít vlastní byt, dům nebo vilu v Londýně už dávno není jen privilegiem a prestiží úspěšných a ambiciózních obchodníků. Londýn láká spousty těch, kteří chtějí zůstat v kontaktu s tímto pulzujícím městem plného úžasné a bohaté kultury, zábavy, vzdělávání a tisíce dalších příležitostí pro jednotlivce i rodiny. Prožít vysokou kvalitu života a být součástí jednoho z nejúžasnějších měst na světě.

Ať už se rozhodnete pro bydlení v tradičně prestižním Londýnském stylu s výhledem na zelené plochy Hyde Parku či Kensington Gardens, v dnes  již legendárních residenčních čtvrtích jako Belgravia, Knightsbridge, Mayfair nebo Kensington, a nebo zatoužíte po vlastním kusu pozemku, hradu či typicky britském venkovském sídle v Kentu, Hampshiru či Sussexu, jsme připraveni za Vás udělat veškerou práci, od vyhledání nemovitosti, zajištění prohlídek a vyřízení všech právních dokumentů až k podpisu a předání nemovitosti. Naše společnost navázala partnerství s místními realitními odborníky, vycházejícího z předešlé osobní spolupráce, kteří dokonale znají trh a podmínky, abychom svým klientům uměli představit nejen široký výběr kvalitních nemovitostí na tamním trhu, ale především zajistit prvotřídní službu s jednoznačným a očekávaným výsledkem.

Upřesnit
vyhledávání

Stát:
Počet realit na stránku: Třídit dle ceny:
 
Požadavkům vyhovuje 4 nabídek
Strana:
Strana: