Kontakt +420 224 283 952

Oblíbené (0) Více zde

Homepage: Vedle TIPu

Czech4home - Realitní kancelář Praha

Realitní kancelář Czech4home se zabývá prodejem rezidenčních nemovitostí , pronájmem bytů a domů v Praze a okolí a pronájmem komerčních nemovitostí. Poskytujeme komplexní a prvotřídní realitní služby pro  široké spektrum klientely. Zajistíme a transparentně zprostředkujeme prodej a koupi bytu či domu nebo dlouhodobý či krátkodobý pronájem bytu, domu, pozemku,  kanceláře a nebytových objektů a to především pro lokalitu našeho hlavního města Praha a její přilehlé okolí.  Společnost czech4home se řadí mezi  flexibilní realitní kanceláře v rámci tuzemského realitního trhu specializující se na reality Praha a Střední Čechy a rovněž prodej zahraničních nemovitostí. Součástí týmu realitních odborníků jsou dlouholetí a zkušení realitní profesionálové v oblasti realitního trhu.

czech4home, reality Praha, prodej bytů Praha, pronájem bytů, prodej a pronájem domů, prodej zahraničních nemovitostí

Nabídka služeb realitní kanceláře czech4home nezačíná a nekončí pouhým zprostředkováním samotného prodeje či pronájmu nemovitosti v Praze a okolí, ať už bytu, domu či pozemku, ale její součástí je veškerá agenda související s řádným pronájmem či prodejem nemovitosti. Realitní kancelář czech4home má v nabídce kvalitní nemovitosti na dlouhodobý  a krátkodobý pronájem bytů a domů v Praze a okolí, ale i prověřenou nabídku bytů, domů či pozemků na prodej.

 

V naší nabídce totiž naleznete velké množství dlouhodobých i krátkodobých pronájmů bytů všech velikostí v různých lokalitách Prahy a to především v samotném centru Prahy. Jsme realitní kancelář, která chce změnit zažité realitní trendy a způsoby. Chceme dát tomuto oboru tolik žádaná pravidla, jasný řád a lidský přístup. Respektujeme klienta a jeho osobnost. Vytváříme prostředí, kde jsme všichni součástí společné cesty, která je posazená na zkušenostech a vztahu k realitám, jež vnímáme jako hledání dokonalého domova.