Kontakt +420 224 283 952

Oblíbené (0) Více zde

O nás

Kdo jsme

Dovolujeme si Vám představit naši společnost, jejíž jednou z ambicí je vnést do realitního trhu nejen v Praze, ale celé České republiky důvěru a kvalitu poskytovaných služeb. Zakladatel a majitel společnosti Czech4home, Viktor Podivínský, působil aktivně několik let v realitním obchodním prostředí v Londýně ve Velké Británii. Obchodní zkušenosti ze země s hlubokou realitní tradicí a vyspělým přístupem k této službě přínáší a aplikuje přes svoji společnost do realitního prostředi v ČR. Záměrem společnosti Czech4home je dát tomuto ve světě  respektovanému oboru s jasnými pravidly důvěru, kvalitu a profesionální a zejména lidský přístup.

Ať už bude Vaším záměrem byt prodat či pronajmout, nebo si novou nemovitost pořídit, pevně věříme, že pro Vás na mnohdy nejistém realitním trhu budeme skutečně důvěryhodným a silným partnerem.

I my jsme lidé, kteří řeší nebo jsme řešili otázku bydlení, i my jsme hledali profesionální a srdečný přistup při takto nelehké otázce. A proto chceme, aby se pro Vás Vámi zvolený byt či dům, pronajatý nebo koupený stal skutečným domovem a aby cesta k němu byla posazena na osobním přístupu, profesionalitě a objektivním zvážení všech aspektů pro vybranou nemovitost. A proto jsme se rozhodli o založení společnosti, jejímž cílem je Vám usnadnit orientaci ve světě bydlení nejen v Praze, ale především vytvořit na realitním trhu takové prostředí, které si získá své místo jako nezbytná součást při hledání nového domova, posazené na důvěře a respektu, na zkušenosti a vztahu k této práci.

Děláme vše proto, abychom pro Vás měli vždy nejkvalitnější nemovitosti v nabídce a zároveň prověřené a vážné zájemce o koupi. Rovněž jako jediná RK v ČR nabízíme majitelům nemovitostí inzerci na významných zahraničních serverech, které jsou silným zdrojem klientů poptávající luxusní nemovitosti. Našim klientům, jak tuzemským, tak zahraničním, kteří se na nás obracejí s poptávkami, denně zajišťujeme plnohodnotný servis a provázíme je v celém procesu od vyhledání nemovitosti až po její právní nabytí a předání.

      

                 
               

 

                                                                                       
   Kariéra

V současné chvíli otevíráme pozici pro realitní profesionály v oblasti prodejů a pronájmů rezidenčních nemovitostí. Klademe velký důraz na to, aby se kandidát dokázal přirozeně začlenit do role realitního poradce a snažíme se maximálně o to, aby v této roli dosáhl svého plného potenciálu. Věříme, že společný úspěch závisí právě na souladu hodnot osobních s hodnotami naší společnosti.

Hledáme osobnosti, které dokáží sdílet vizi a cíl naší firmy stát se  silným a důvěryhodným realitním partnerem pro českou veřejnost a mají vnitřní touhu seberealizace právě v realitním oboru. Vlastnosti, které od všech zájemců očekáváme jsou hodnoty, kterýmy věříme, že by měl přirozeně žít každý člověk, který má zájem o práci s lidmi a zejména v konkurenčím obchodním prostředí jako jsou reality. Od kandidátů očékáváme přirozenou empatii, samostatnost, zodpovědnost, pozitivní přístup k životu a k práci,  spolehlivost a v neposlední řadě zájem o reality a služby s nimi spojenými, přirozené obchodní myšlení a také zájem tvořit v týmu a mít silnou touhu a vůli se jako člověk posouvat a růst.

Realitním makléřům s dlouhodobě úspěšnou praxí nabízíme vysoké procentuální ohodnocení bez poplatků kanceláři. Našim cílem je vytvořit společnost profesionálů, kteří dokáží poskytnout našim klientům prvotřídní realitní servis prostřednictvím kvalitní nabídky nemovitostí a vyspělého obchodního a lidského přístupu.

Pokud vás role makléře láká a nebo jako již zkušený/á makléř/makléřka hledáte nový impuls pro svůj realitní rozvoj a cítíte, že vás naše jednoznačná firemní filozofie  oslovuje a jsou vám naše lidské i obchodní prinicpy a hodnoty blízké, zašlete prosím svůj životopis a průvodní dopis na kariera@czech4home.cz

Naši společnost budujeme na profesionálním a lidském přístupu stejně tak jednoznačně jako na respektu a vztahu k tomuto oboru.

Náš tým

Bc. Viktor Podivínský
Jednatel společnosti
+420 731 401 434
podivinsky@czech4home.cz
Michal Kulíček
Prodeje a pronájmy
+420 732 865 681
kulicek@czech4home.cz