Kontakt +420 224 283 952

Oblíbené (1) Více zde

Prodej zahraničních nemovitostí

Máme pro Vás nejkvalitnější nabídku zahraničních nemovitostí na českém trhu. 

Zvažujete  nákup nemovitosti v zahraničí jako Váš druhý domov nebo čistě jako investici a vlastně nevíte kde nejlépe začít? Obavy z neznalosti realitního trhu vytoužené lokality po právní stránce dané země, tržní podmínky a případně i jazykové bariéry jsou běžné překážky, se kterými se setkáte. V Czech4home jsme připraveni Vám v tomto pomoci a udělat maximum proto, aby tato životní zkušenost pro Vás proběhla co nejméně dramaticky a hlavně byla efektivní a dle Vašich představ. Zařídíme vám prodej zahraniční nemovitosti a také nákup.

Díky pečlivému výběru a dlouholeté spolupráci se zástupci v jednotlivých zemích Vám jsme schopni nabídnout nejkvalitnější nabídku zahraničních nemovitostí jakou můžete v současné době v ČR nalézt. Pomůžeme Vám najít nemovitost ve Vámi vybrané zemi a zajistíme kompletní právní agendu. Naše práce nás baví, a proto si můžete být jisti, že svou práci odvedeme do posledního detailu. U nákupu nemovitosti v zahraničí je tato jistota obzvláště velkou přidanou hodnotou a mít při tomto záměru silného a spolehlivého partnera se opravdu vyplatí. 

Naše portfolio nemovitostí skýtá atraktivní selekci zemí, jako je Itálie a její úžasné lokality v okolí Veneto, Trentino, Toskánsko nebo slavná jezera v Lombardii plné krásných a romantických vil kolem horských jezer Como nebo Maggiore. Jsou to přesně ty lokality v zemi, kde hodnota nemovitostí, i přes krátkodobé ekonomické výkyvy, dlouhodobě roste. Zakládáme si také na získáných a velmi cenných obchodních zkušenostech a kontaktů v jednom z nejvíce vzrušujícím a atraktivním trhu nemovitostí na světě, jakým je bezesporu Londýn, který i přes svoji pověst jednoho z nejdražších měst na světě přitahuje stále více zájemců o investice do realit. Stále tohle magické město zůstává světovou jedničkou ve zhodnocení finančních prostředků do nemovitostí. V naší nabídce také naleznete i nádherné luxusní vily v těch nejkouzelnějších koutech Evropy, jakými jsou bezesporu dechberoucí údolí a pohádkové horské vesnice Švýcarských alp či proslulé pláže, útesy a slavná přímořská letoviska Francouzské riviéry. Zejména v první zmíněné destinaci, kde se z nařízení vlády rapidně omezuje prostor pro nové stavby, je investice do nemovitosti vysoce lukrativní a žádanou záležitostí. Z pohledu návratnosti investice do nemovitosti patří Švýcarsko ke špičce v Evropě i na světě. Grindelwald, Zermatt či Sankt Moritz, to jsou skutečné vrcholy horského realitního trhu. Francie si na druhou stranu snad na vždy udrží prvenství dokonalé investice do nemovitosti v kategorii přímořských destinací. Města jako Nice, Cannes či sousedící Monte Carlo jsou natolik legendární, že vlastnit nemovitost v jednom z těchto míst se dá považovat za špičku ledovce v realitní investici. 

V Czech4home jsme přesvědčeni, že hledání nového domova či investiční příležitosti v zahraničí by mělo patřit k těm příjemnějším životním zážitkům a zkušenostem. Každá země má svá vlastní nepsaná pravidla, tradice a zákony. Díky skvělé spolupráci s vybranými realitními specialisty v daných oblastech vám pomůžeme naplnit jak vaše investiční záměry tak splnit vaše sny o domově v zahraničí. 

Upřesnit
vyhledávání

Stát:
Počet realit na stránku: Třídit dle ceny:
 
Požadavkům vyhovuje 57 nabídek
Strana: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 Další »
Strana: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 Další »